Všechny akce          Kontakt

Benefiční koncert Hvězdy pro Vrbu

30. října od 18:00
Brno, Červený kostel

Českobratrský evangelický chrám Jana Amose Komenského

Benefiční koncert na podporu Nadačního fondu Vrba, který pomáhá ovdovělým rodinám s dětmi. Zejména v této době jim práce mnohonásobně přibylo. I proto Vrbu chceme podpořit společně s herci z Městského divadla Brno.

Během večera se uskuteční křest Charitativního kalendáře NF Vrba.

Účinkují: Aleš Slanina, Igor Ondříček, Lukáš Vlček, Jiří Mach, Jana Musilová, Světlana Janotová, Barbora Goldmannová a Lucie Bergerová

Večer moderují: Lea Surovcová a Aleš Slanina

Těšíme se na Vás! Realizační tým Lea Surovcová, Aleš Slanina, Petra Glosr Cvrkalová!

Herec a zpěvák Městského divadla Brno. Po studiu na JAMU nastoupil do stálého angažmá v MdB, kde je možné vidět ho v mnoha rolích na činoherní i hudební scéně. Aktuálně jsou to představení Grand Hotel, Bella figura, Pro nic za nic, Žebrácká opera, Horečka sobotní noci a další. Objevil se také v několika televizních projektech – Četnické humoresky, Labyrint, Letiště… Již mnoho let se v rámci svých koncertů věnuje podpoře nejrůznějších charitativních projektů.

Aleš Slanina

Herečka a zpěvačka Městského divadla Brno. Po studiu na JAMU nastoupila v roce 2017 do angažmá v MdB. Na svém kontě má role činoherní i muzikálové. Momentálně je možné ji vidět v představeních Santiniho jazyk, Pro nic za nic, Pretty Woman, Jane Eyrová. Pravidelně spolupracuje s Českým rozhlasem, dvakrát byla nominována na cenu Neviditelný herec. V roce 2020 se dostala do širší nominace na cenu Thálie v kategorii Činohra za roli Evy v inscenaci Ztracený ráj (zpráva o člověku).

Barbora Goldmannová

Herec a zpěvák Městského divadla Brno. Vystudoval JAMU a od roku 1995 je ve stálém angažmá v MdB. V současné době je možné ho vidět v představeních Žebrácká opera, Mamma Mia!, Antonius a Kleopatra, Pretty woman a další. Od roku 2003 je uměleckým šéfem Zpěvohry Městského divadla Brno. Na některých inscenacích divadla se podílel jako režisér – např. Noc na Karlštejně. Igora Ondříčka znají také diváci televizních pořadů, filmů, seriálů a pohádek – Sedmero Krkavců, Sen o krásné panně, Duhová panna, Četnické humoresky a další.

Igor Ondříček

Herečka a zpěvačka Městského divadla Brno. Po studiu na JAMU nastoupila do stálého angažmá v MdB. Ztvárnila zde řadu činoherních i muzikálových rolí. V současné době je možné Janu Musilovou vidět v představeních Pretty Woman, Mamma mia!, Noc pastýřů, Jane Eyerová a další. Pravidelně také koncertuje. Věnuje se šansonům, ale i populárním a muzikálovým žánrům. V současné době nejčastěji vystupuje za klavírního doprovodu Petra Maláska. Janu Musilovou znají i diváci televizních obrazovek, moderovala pořad Sama doma v České televizi, objevila se v seriálech Četnické humoresky, Nemocnice na kraji města, nové osudy a další.

Jana Musilová

Herec a zpěvák Městského divadla Brno. Vystudoval JAMU a od roku 2007 je v angažmá v MdB. Mezi aktuální představení, ve kterých je možné ho vidět patří Horečka sobotní noci, Anna Karenina, Ráj, Antonius a Kleopatra, Pretty Woman a další. Hostuje také v dalších divadlech – Hudební divadlo Karlín nebo Divadlo na Orlí. V roce 2016 se dostal do širší nominace na cenu Thálie v kategorii Opereta, muzikál nebo jiný hudebně dramatický žánr za roli v Fredericka Barretta v představení Titanic.

Jiří Mach

Herečka a zpěvačka Městského divadla Brno. V angažmá divadla je od roku 2015. Ztvárnila zde role činoherní i muzikálové. Aktuálně je možné ji vidět v představeních Pro nic za nic, Mamma Mia!, Ráj, GrandHotel, Bella figura a další. V roce 2013 získala cenu Thálie v kategorii opereta, muzikál nebo jiný hudebně dramatický žánr za roli Alžběty Báthoryové ve slovenském muzikálu Báthoryčka.

Lucie Bergerová

Herec a zpěvák Městského divadla Brno. Vystudoval JAMU a v roce 2005 nastoupil do stálého angažmá v MdB. Na svém kontě má mnoho činoherních i muzikálových rolí. V této divadelní sezoně je možné Lukáše Vlčka vidět v představeních Horečka sobotní noci, Ráj, Grand Hotel, Jane Eyrová a další. Kromě divadelní činnosti občas vystupuje v pořadu L. X. Veselého – Hvězdy nad Brnem.

Lukáš Vlček

Herečka a zpěvačka Městského divadla Brno. Absolvovala JAMU a po studiu nastoupila v roce 2009 do stálého angažmá v MdB. Aktuálně se divákům představuje v inscenacích Horečka sobotní noci, Lakomec, Pretty Woman, První rande a další. V roce 2013 byla nominována na cenu Alfréda Radoka v kategorii Nejlepší herecký výkon za roli Alex Owensové v muzikálu Flashdance.

Světlana Janotová

Na akci se budou vztahovat vládní opatření platná v den konání akce – viz Covid Portál: www.covid.gov.cz