Skip to main content

Děkujeme za podporu Nadačního fondu Vrba v charitativní kampani Bertík pomáhá

By 17. října 20234 března, 2024Charitativní akce, Média, Sbírky, Událo se
Bertík pomáhá

Charitativní hlasovací kampaň Bertík pomáhá pod záštitou Nadačního fondu Albert probíhala od 18.10. do 31.10. 2023.

V hlasování „Bertík pomáhá“ měl každý vhozený bertík smysl. 💚 Děkujeme, že podporujete děti, kterým smrt vzala mámu nebo tátu.

Nicméně v žádném případě jsme se nikdy nespoléhali na získávání financí pouze z grantových programů nebo dotací, aktivně se snažíme najít finanční podporu z různých zdrojů. Podpora státu by však v této oblasti měla být pro neziskové organizace nastavena jinak. Vždyť tyto organizace vykrývají místa, kde stát nefunguje. O ovdovělé rodiny s dětmi se v komplexní rovině stará v naší republice pouze Nadační fond Vrba a neskutečně nás mrzí představa, že může nastat situace, kdy tyto rodiny nebudou mít v ČR zastání a nedostane se jim pomoci, kterou v krizové životní situaci tolik potřebují.

Známe osobně přes 500 příběhů. Příběhů, bolesti, smutku, trápení, ale také velké naděje a odhodlání jít dál novou životní cestou. Chceme stát těmto rodinám po boku i nadále a být jejich průvodci na cestě zpátky do života.

Rádi bychom se proto obrátili na vás – širokou veřejnost. Podpořte další fungování Nadačního fondu Vrba

Naskenujte vaší bankovní aplikací QR kód a pošlete 500 Kč (částku můžete libovolně změnit) bankovním převodem na číslo účtu Nadačního fondu Vrba 2500996405/2010, vedeného u Fio banky.

QR platba

V případě, že chcete zaplatit platební kartou, můžete přispět pomocí veřejné sbírky Koruna pro Vrbu, kterou naleznete na www.korunaprovrbu.cz.

Za každý příspěvek ze srdce 💚 děkujeme. Podaří se nám společně udržet Nadační fond Vrba na scéně neziskového sektoru a pomůžeme tak rodinám, kterým smrt vzala mámu nebo tátu?


www.korunaprovrbu.cz