Hledáme kolegyni nebo kolegu do týmu!

Kariéra: Pracovnice/pracovník Nadačního fondu Vrba

Nabízíme práci v neziskové organizaci poskytující pomoc a podporu ovdovělým rodinám s dětmi.

Požadavky a předpoklady

  • Vzdělání VŠ nebo VOŠ sociálního či pedagogického zaměření
  • Komunikativnost, flexibilita, schopnost učit se novým věcem
  • Pozitivní vztah k lidem, dětem a pracovnímu kolektivu
  • Práce s MS Excel a Word, znalost a ovládání Google aplikací (Kalendář, Meet, Formuláře), práce v Canvě
  • Anglický jazyk
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Základní orientace v dotační politice obcí i krajů ČR
  • Schopnost vyhledávat informace a pracovat s nimi
  • Schopnost organizace a pořádání akcí, zkušenost s vedením dětského kolektivu

Nabízíme

  • Smysluplnou, tvůrčí práci v rozvíjejícím se oboru
  • Práce na plný úvazek
  • Home office – když děti stůňou nebo se necítíš být fit ty sám
  • Služební počítač
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Přátelské a kolegiální pracovní prostředí
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, supervize
  • Nástup je možný ihned nebo dle dohody

Náplň práce

  • Vedení evidence účetních dokladů pro potřeby zpracovávání a přípravy dotačních titulů
  • Aktivní vyhledávání dotačních programů obcí, krajů a organizací, dozor nad termíny a plněním dotací
  • Komunikace s účetní organizace
  • Komunikace se státní správou, orgány vlády a organizacemi
  • Vedení organizačního kalendáře
  • Komunikace s pozůstalými
  • Příprava pobytových programů organizace (Setkání pod Vrbou, tábory)
  • Příprava animačních aktivit pro děti a dospělé
  • Personální zajištění a zaškolení při Setkání pod Vrbou a táborech
  • Příprava Konference rodinné pozůstalostní péče
  • Účast na jednáních
Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete prosím strukturovaný životopis s motivačním dopisem e-mailem na info@nadacnifondvrba.cz