Skip to main content

Kalendář s fotkami celebrit podporuje ovdovělé rodiny

By 25. ledna 202230 ledna, 2024Charitativní akce, Média, Událo se

Míša Maurerová, Nora Fridrichová, Monika Absolonová nebo třeba Tereza Kostková. Nejen tyto dámy jsou tvářemi nového kalendáře, který vznikl také díky podpoře Středočeského kraje. S nápadem nafotit kalendář přišel Nadační fond Vrba, ten již šestým rokem pomáhá ovdovělým rodinám. 

„Vzhledem k tomu, že Nadační fond Vrba zpracovává dost ponuré téma, tak jsme chtěli toto téma dostat mezi lidi tak, aby se společnost netvářila, že mladí ovdovělí lidé neexistují a nezavírali před tím tématem oči, ale nicméně aby jim to přinášelo radost,“ řekla Petra Glosr Cvrkalová, ředitelka NF Vrba.

Koupit charitativní kalendář 2022

V kalendáři najdete fotografie dvanácti osobností, které se vyfotily se svojí vrbou – někým, komu se mohou svěřit a kdo tu pro ně vždy bude, stejně jako je tu NF Vrba pro ovdovělé maminky, tatínky a jejich děti.

Během celého roku vám budou dělat radost tyto osobnosti: Monika Absolonová, Petra Černocká, Dva tátové – David a Michal Vaníčkovi, Berenika Kohoutová, Vojtěch Bernatský, Michaela Maurerová, Michaela Tomešová, Jitka Boho, Adam Plachetka, Nora Fridrichová, Tereza Kostková, Michaela a Alexander Salákovi. 

Výtěžek z prodeje kalendářů bude v plné výši poskytnut na komplexní služby pro ovdovělé rodiny s dětmi.

👍  100% z ceny kalendáře jde na pomoc

👍  Celý rok máš při pohledu do kalendáře dobrý pocit

👍  Cena kalendáře je 200 Kč

👍  Cena kalendáře s podpisem jedné z osobností je 300 Kč

👍  Cena poštovného je 60 Kč

Koupit charitativní kalendář 2022

Foto ze slavnostního křtu charitativního kalendáře Nadačního fondu Vrba v nákupním centru VIVO! Hostivař