Skip to main content

Preventivní seminář Buď připraven, ne zaskočen (16. 11. 2021, Brno)

By 19. října 202130 ledna, 2024Setkání pod Vrbou, Událo se
Buď připraven, ne zaskočen

Jestli nás poslední dva roky něco naučily, tak je to to, že žádné jistoty v životě neexistují. Svět se ze dne na den obrátil vzhůru nohama a my jsme se jako lidstvo dostali po dlouhé době do poměrně bezprostředního ohrožení života.

Byli jsme nucení přijmout fakt, že smrt, kterou jsme se úspěšně naučili odstrkávat do kouta, je součástí našeho života a že bude v následujících měsících viditelná více, než tomu bylo dřív. Ačkoli je úmrtí událost, na kterou je možné se jen těžko připravit, existují oblasti, ve kterých je možné uskutečnit určitá preventivní opatření, která dokážou v případě neštěstí rodině pozůstalého v praktických věcech ulevit.

V dnešní době informačního přehlcení ale není vůbec snadné se ve všech právních či jiných institutech zorientovat a není tedy divu, že často lidé ani neví, jaké různé nástroje náš právní řád pro tyto situace nabízí a jak s nimi pracovat.  Dovolte nám tedy pozvat Vás na preventivní seminář Buď připraven, ne zaskočen, který by měl na tyto otázky odpovědět.

Preventivní seminář Buď připraven, ne zaskočen

Úterý 16. 11. 2021 od 15:30

BRNO – budova Krajského úřadu JMK, Žerotínovo náměstí, (zasedací místnost 025A)
Zobrazit na mapě

Cena: 450 Kč / jednotlivec, 650 Kč / pár.

V případě zaměstnanců společností podporujících NF Vrba: 350Kč / jednotlivec, 550 Kč / pár.

Na seminář je nutné se předem přihlásit. Závazné registrace a bližší info na klara.babickova@nadacnifondvrba.cz

Buď připraven, ne zaskočen